SEKTÖRÜN EN GÜVENİLİRİ

Zip Perde Modelleri

Zip Perde Modelleri

Zip Perde Modelleri, evinizde veya işletmenizde kullanabileceğiniz modern bir perde çözümüdür. Zip Perdeler özel kumaşları ile hem şık bir görüntü oluşturur hem de kötü hava şartlarından korunmanızı sağlar.

Zip Perde Nedir?

Zip perde sistemleri, çoğunlukla cam balkonlarda kullanılan bir kapatma sistemidir. Perdeler pencerelerin yan taraflarına yerleştirilir, bu sayede iç ve dış mekandaki ışık farklılıkları engellenebilir ve mekanı daha iyi bir ısı yalıtımına kavuşturur.

Zip Perde Modelleri/Çeşitleri Nelerdir? 

Zip perde modelleri, kumaş ve renk konusunda farklılıklar gösterir. Çeşitli renk seçenekleriyle gözleri üstüne çeken Zip perdeler, opak, şeffaf ve yarı şeffaf kumaşlar ile üretilir. Farklı özelliklere sahip kumaşlar sayesinde zip perde modelleri, enerji tasarrufu, ısı yalıtımı ve gün ışığı kontrolü sağlar.

  1. Yatay Zip Perde
  2. Dikey Zip Perde

Yatay Zip Perdeler ile hem modern bir görüntü hem de pratik bir kullanım elde edin. Restoran, kafe ve daha bir çok yerde kullanabileceğiniz Yatay zip perdeler, kullanıcı dostu ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Zip perde sistemi sayesinde, perdeler sessizce açılıp kapanırken, kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar.

Dikey zip perdeler, yatay zip perdelerde de olduğu gibi motorlu ve uzaktan kumandalı sisteme sahiptirler. Dikey zip perdeleri, işletmenizin bahçesinde kullanabilirsiniz. Yapısı sayesinde rahatsız edici rüzgarlara karşı koruma sağlar. Dikey Zip Perdeler, hem işletmeniz hem de eviniz için ideal bir çözümdür.

 

Zip Perdenin Avantajları Nelerdir?

Zip perde modelleri, güneş ışığı kontrolü, estetik görüntü ve ısı yalıtımı konusunda size avantaj sağlar. Zip perde modelleri kış aylarında odanızın sıcaklığını korumasını sağlarken, yaz aylarında ise odaya giren rahatsız edici güneş ışıklarını engelleyerek sıcaklığın artmasını önler. Zip perdeler sahip oldukları özel kumaşlar sayesinde evinizde veya işletmenizde enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Zip Perde Bakımı ve Temizliği

Zip perdelerin bakımını ve temizliğini yapmak çok kolay. Vakumlu fırça veya nemli bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Yaşam alanınız veya işletmeniz için Zip Perde düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Sohbet
Bilgi almak için
Erten Tente
Size nasıl yardımcı olabilirim