SEKTÖRÜN EN GÜVENİLİRİ

Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Şeffaf branda kış bahçesi sayesinde yılın her döneminde dışarının keyfini sürebilirsiniz. İster işletmenize ek yer kazandırın, ister evinizin bahçesini 12 ay kullanın.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi Nedir?

Şeffaf branda kış bahçeleri, açılır kapanır yapısı sayesinde 4 mevsim kullanabilirsiniz. Mekanınızı kötü hava koşulları ve tozdan korumak için uygun fiyatlı bir çözümdür. 

Şeffaf Branda Kış Bahçesi’nin Avantajları Nedir?

Şeffaf branda kış bahçesini, istediğiniz zaman kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Şeffaf branda kış bahçesi sayesinde kötü hava koşullarından korunabilmenizin yanı sıra Kış bahçenizin içinde çeşitli ısıtıcılar kullanarak ortam sıcaklığınızı ayarlayabilirsiniz.

Şeffaf Branda Kış Bahçesinin Modelleri/Çeşitleri Nelerdir?

Şeffaf branda kış bahçelerinin, müşteri ihtiyaçlarına ve kullanım amaçlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır.

  1. Sabit Şeffaf Branda Kış Bahçesi
  2. Kutulu Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Sabit şeffaf branda kış bahçeleri, uzun süreli kullanım için en iyi çözümdür. Genellikle yerleştirildiği yere kalıcı olarak inşa edilen Sabit şeffaf branda kış bahçeleri, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yıl boyu kullanıma uygundur.

Kutulu şeffaf branda kış bahçeleri, taşınabilir yapıları sayesinde geçici kullanıma uygundur. Bu modellerin en büyük avantajı kolay kurulabilmeleri ve kaldırılabilmeleridir. Kutulu şeffaf branda kış bahçeleri, kışın kötü hava şartlarından korumasıyla beraber maliyet açısından da uygun bir seçenektir.

Yaşam alanınız veya işletmeniz için Şeffaf Branda Kış Bahçesi düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Sohbet
Bilgi almak için
Erten Tente
Size nasıl yardımcı olabilirim