SEKTÖRÜN EN GÜVENİLİRİ

Bioklimatik
Pergola

Bioklimatik Pergola Sistemleri

Bioklimatik Pergola sayesinde açık havada yaşam alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Modern tasarımı ve  fonksiyonel yapısı ile estetik açıdan size avantajlar sunar.

Bioklimatik Pergola Nedir?

Bioklimatik Pergola, hareketli yapısı sayesinde istenilen ışık şartlarını sağlayabilen modern bir tasarıma sahip pergola sistemidir. Bu sistem sayesinde bahçenizde, terasınızda ve iş yerinizde estetik ve fonksiyonel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Özellikleri Nelerdir?

Bioklimatik Pergolalar ile güneşli veya yağmur, kar yağışlı kötü hava şartlarından korunabilirsiniz. Dört mevsim boyunca size konforlu bir yaşam alanı sağlar.

Eko Bioklimatik Pergola

Eco Bioklimatik Pergolalar, alüminyum yapısı ve ekonomik fiyatıyla öne çıkıyor. Manuel modellerinin yanı sıra motorlu modelleri de bulunan Eko Bioklimatik Pergolaların, 105 derece açılabilen ve istenildiğinde durdurabilen lamelleri sayesinde gölgelendirmeyi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Hem sıcak hem de soğuk hava şartlarına karşı dayanıklıdır

Bioklimatik Pergola Avantajları

Açılır kapanır yapısı sayesinde, Bioklimatik Pergolanız ile mekanın sıcaklığını da kontrol edebilirsiniz. Açık alanınızda kullanacağınız Bioklimatik Pergola, Modern tasarımı ile herkesin dikkatini çekecek.

Bahçenizde, terasınızda veya iş yerinizde modern ve fonksiyonel bir yaşam alanı yaratmak istiyorsanız, Bioklimatik Pergola sistemleri tam size göre. Bioklimatik Pergolanıza kavuşmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Sohbet
Bilgi almak için
Erten Tente
Size nasıl yardımcı olabilirim